Bad boy,kamarád,nebo slaďouš?

18. ledna 2013 v 5:01 | Kačíí |  Boys and love
Dneska bych chtěla kluky tak trošku "rozkouskovat" na 3 druhy.
Já většinou opačné pohlaví na tyhle 3 typy dělím.První skupinou jsou bad boyové-zlí kluci,slaďoušové-kterým jde hlavně o vzhled a na kamarády-skvělí partneři,ale moc vášně od nich ve vztahu nečekám.Takže tedy:

Bad boy:
tenhle kluk je trochu jinej.Je to tak trochu rebel a nic si nenechá líbit.Jeho vzhledu většinou dominují ohnivé oči a má spíš hnědé vlasy (bloňdáčci jsou většinou nadílci :D ). O módu se ani moc nezajímá,ale jeho život je prostě velká show.Něco tě na něm přitahuje,ale dej si pozor: tenhle kluk tě může lehce podvést,moc romantiky si s ním neužiješ,ale zase na oplátku se můžeš těšit na velkou dávku vášně.Tihle kluci taky většinou bývají žárlivý a rádi se perou.Takže kdyby zjistil,že ti někdo ublížil-je dost možné že by mu... s prominutím... rozbil hubu.
Příklad: Ian Somerhalder,Enrique IglesiasSlaďouš:
tenhle kluk má úžasně kouzelný vzhled.Zajímá se nejspíš i o módu a asi je to i nejhezčí kluk ze třídy.Je až sladce nevinný a vtipný ale nejspíš v něm dřímá velký romantik (super). Je tu sice stejné riziko jako u bad boye-že tě možná podvede s nějakou kráskou,ale zase to může být druhý typ,který tě bude milovat,nosit ti květiny,dárky a bude se o tebe starat (př.Justin Bieber a Selena Gomez)
Příklad: Justin Bieber,Ashton Kutcher,Harry Styles


Kamarád:
váš vztah se dost možná vyvine z kamarádství.Tvůj přítel tě ale bude doslova nosit na rukou a ty se s ním budeš cítit bezpečně.Bude ti rozumět,naslouchat ti a budeš si s ním moc povídat o čemkoliv. Můžeš se mu vyplakat na rameni a bt si jistá,že by dal za tebe nejspíš i život. Sice asi nebude moc vášnivý a možná na tobě bude až moc lpít,ale to bude vyváženo těmi kladnými vlastnostmi:
Příklad: Taylor Lautner,Daniel Radclife (ale u tohohle typu si nejsem tak jistá)...

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kathushka Kathushka | Web | 19. ledna 2013 v 21:40 | Reagovat

skvělý článek , asi si u kluků hodně oblíbená když máš tolik zkušeností

2 misssmartyj misssmartyj | Web | 26. května 2013 v 12:23 | Reagovat

juuu:)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama