Kde domov můj?!

17. března 2013 v 8:22 | Kačíí |  Téma Týdne
Kde bych chtěla žít...
Osobně nemám nějakou úplnou představu v jakém státě,nebo dokonce městě bych chtěla žít.Jako spousta mladých lidí bych se chtěla podívat do velkoměst jako je Londýn,Paříž,N.Y.,L.A. a jiných,ale žít tam? Nejsem si tím úplně jistá-tyhle města jsou sice zrodem různých fashion trendů,žije to tady a jsou to taková centra všeho dění-na druhou stranu jsou ale dost znečištěná,přeplněná a možná až moc "cool". Když nad tím tak teď přemýšlím,chci bydlet a žít tam,kde budu mít nějaké přátele,nebo alespoň část rodiny.Když to nepůjde-chci bydlet alespoň někde poblíž,ale to,na čem mi u mého bydlení a života záleží nejvíc je taky to,abych se tam cítila dobře.Je úplně jedno,jestli to bude velkoměsto,nebo naopak domeček na samotě u lesa-prostě se tam musím cítit dobře.
Přecejenom bych ale chtěla spíš rodinný domek,který by byl možná trošku nesourodě zařízený,ale osobitý-obývvák by byl moderně zařízený,ale s krbem.Byla by tam pohodlná,krémová sedačka a trendy stolek.Vymalovala bych ho jemnými barvami,ovšem do kuchyně bych dala nějakou křiklavou barvčiku-zelenou limetkovou,nebo pomerančovou... Ložnice by byla jednoduchá a zařízená do červené,černé a bílé barvy,ale to,o co by šlo nejvíc,by byla taková má "zašívárna".Byl by to pokoj někde v horním patře domu-úplně maličký,útulný a dýchal by domovem a teplem rodiny.Byl by tam organizovaný chaos a byly by v něm všechny fotky apod. a po zemi by byly rozprostřené polštáře a deka...
Vím že je to trošku "ujetá" představa,ale mě by to tak vyhovovalo.Místo,kde bych chtěla žít by mě prostě mělo nějak zaujmout a "přitáhnout k sobě".Ať už by to bylo nekonečná louka za domem,nebo nádherný výhled z okna-prostě místo kde chci žít musí být...osobité.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kathushka Kathushka | Web | 17. března 2013 v 14:26 | Reagovat

I ♥ London

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama